+90533 940 61 75Nöbetçi Noter BulOnline Randevu

2015 yılında kurulan Kütahya Elit Oto İnş. Rek. San. Tic. Ltd. şirketi;  CS Motor Grup, Otonomi.com ve Federal Grup'un tescilli markası olan Pilot Garage Otoekspertiz Kütahya yetkili bayisi olarak oto galericiler sitesinde açık oto pazarı yanında faaliyet göstermektedir. 

Pilot Garage Otoekspertiz’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklılığı ve verimliliği esas alan bir yönetim anlayışı vardır. Türkiye’de ikinciel otomobil/araç alım - satım sırasında kurumsallığı, uzmanlığı, dürüstlüğü, tarafsızlığı ve güven vermesi ile öne çıkan Pilot Garage, arabaların kusur, yıpranmışlık, değişen parçaları gibi konularda yaptığı ekspertiz testlerinde objektiflik ve tarafsızlığı ile siz müşterilerimizin araba hakkında doğru bilgilere ulaşmasını, aldatılmaktan kurtulmasını sağlama yönünde en güvenilir ekspertiz firmasıdır.

Kütahya Pilot Garage Otoekspertiz, dünyada kullanılan en son teknoloji cihazlarla, deneyimli, eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalı uzmanlar ile hizmet vermekte; sadece Kütahya'nın değil, çevre il ve ilçelerinde aranılan, tercih edilen oto ekspertiz firmasıdır. Her zaman için müşteri memnuniyeti, tarafsızlık, kaliteli hizmet ve güven ilkelerini temel almaktadır. 

Siz klimalı, koku ve gürültüden uzak müşteri bekleme salonumuzda çay veya kahvenizi yudumlarken, biz araç ekspertizini yaparak sonuç raporunu tarafınıza teslim etmekteyiz. Oto sanayi sitesinde faaliyet gösteren Pilot Garage Otoekspertiz, sadece Kütahya merkez değil, ilçeler ve çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye'den gelen müşterilerimize hizmet vermektedir. Hatta il dışında bulunan ve Kütahya'ya gelemeyecek müşterilerimize  sonuç raporunu elektronik ortamdan göndermekteyiz.  

Bildiğimiz ve inandığımız doğrulardan asla taviz vermeden, tarafsız ve sadece doğruluk üzerine bina ettiğimiz firma politikamızla, oto/araç alım-satım sırasında en güvenilir firma olmayı sürdürmeyi amaçlamaktayız.

Işıklar Medya Bilişim
phoneBizi Arayın